Hakkımızda

Hakkımızda
Firmamız, "Yeni nesil yalıtım sistemleri" sloganıyla yüksek teknolojiye sahip çözümleri ile sektöründeki öncü firmalardan bir tanesidir. 
 
Firmamız, Türkiye'''de yalıtım bilincinin gelişmesi ile tüketiciyi doğru bilgilendirme prensibi ile doğru tüketim yaptırmayı ilke edinmiştir. 
 
Sprey Poliüretan, Polyurea uygulamalarıyla ağırlıklı olarak Türkiye'''nin tüm bölgelerinde, İzobir markasıyla yalıtım uygulama ve makina parkları kurarak, kaliteli eğitilmiş personeller ile tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 
 
Gelişen teknoloji, her sektörü olduğu gibi yalıtım sektörünü de baş döndürücü bir hızla etkilemekte ve ağırlığını her geçen gün hissettirmektedir. Dolayısıyla Sprey poliüretan ve polyurea yalıtım uygulamalarında daha küçük metrajlarda, profesyonel bir ekip ve makine ihtiyacı duymaksızın, nihai tüketicilerin, kendi kendine de uygulayabileceği sprey izolasyon tüp sistemimiz firmamız tarafından üretilmeye başlanmıştır. İzotüp markamızla tüm Türkiye’de sektörümüzde ilk olan ürünümüzle hizmet vermekteyiz.
 
 
TR EN