İzotüp Tanıtım Filmi

İzotüp Tanıtım Filmi

Bozkırın sıcağını, ayazını, titreten kışını göğüsleyen bir Anadolu hikayesidir hikayemiz. Onun iklimi ne denli sertse biz de galip gelmek için bir o kadar dirençli olmalıydık. Bu minvalde çıktığımız yolda, sektörde zaferler üzerine zaferler kazandık. Çok çalıştık, fakat yorulmak nedir bilmedik. Türkiye sathında milyonlarca metre kare alan yalıttık. Yetinemezdik; Kayseri’de başlayan yalıtım serüvenimiz Konya, Bursa, İstanbul merkezlerinden kısa zamanda mobil araçlarla ülkeye yayıldı.

En ücra köşelere uzanabilmek için İzotüp Bireysel Kit’i üreterek köy, kasaba demeden memleketin her köşesine ulaştık. Duramazdık! Gözbebeğimiz olan müthiş bir emekle, güçlü bir ARGE’yle ekonomiye kazandırılan İzotüp Kitleri dünya ile buluşturduk.

Biz, kaliteye inananların seçimiydik. Bu sebepten hasıl TSE belgesi , CE belgesi, VOC raporlarıyla akreditasyonumuzu süratle ve şevkle sağladık. Gittiğimiz her yere güveni de beraberimizde götürdük. Dünya ekolojik dengesizlikle sarsılırken, yeter diyemezdik. Karbon ayak izini silmek, insanı çevreyle barıştırmak için daha çok yalıtım yapmak, gaz salınımını en aza indirmek hedefimizdi.

Bu yüzden en yüksek performanslı sprey poliüretanı  aklınıza gelebilecek her yüzeye tek parça ve kusursuz olarak püskürttük. Binaları bu izolasyon sistemiyle zırh gibi donattık. Durdurulamazdık! Çünkü biz İzobir İzolasyon olarak yalıtım sektörünün dev markasıydık.

TR EN